Czwartek

Po sprawnie przeprowadzonej akredytacji, od godziny 18.00 w hali widowiskowo sportowej w Sosnowcu wyraźnie rozluźnieni zawodnicy przeprowadzili swój pierwszy trening przed mistrzostwami. Podłoga do tenisa stołowego wspaniale współgra z niebieskimi stołami i płotkami. W oczy rzuca się duży, wiszący baner mistrzostw. Organizator wyraźnie nawiązuje do standardów jednej z najważniejszych imprez tenisa stołowego – Polish Open ITTF Pro Tour.

Do późnych godzin wieczornych specjalistyczna ekipa „event-technics” będzie instalowała rampę oświetleniową. Występ artystyczny teatru szczudlarzy będzie dużą niespodzianką dla publiczności jak i samych zawodników.

Spektakl pod tytułem Impresja na temat Astora Piazzolli, został zrealizowany przez reżyser Małgorzatę Chojnacką, Miłosza Markiewicza oraz stowarzyszenie Campania Teatralna „Genesis” Europejskie Centrum Kultury i Edukacji. Dwudziesto minutowy występ to Miniatura Sceniczna na temat słynnych tang argentyńskich których autorem jest Pedro Alvazar. Konwencja to teatr w teatrze. Zapraszamy na stronę teatru: www.mat-sosnowiec.com

Zdjęcia z treningu: Galeria - Dzień 1.

 
Główny sponsor
Reklama
Patronat medialny
Reklama
Reklama
Reklama
Patronat prasowy
Reklama
Reklama
Współpraca
Reklama
Okiem fotografa
Statystyka odsłon
Odsłon : 16898
On-line
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości